Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
СВ. Спас (слики) Untitled4

СВ. Спас (слики)

4 posters

Go down

СВ. Спас (слики) Empty СВ. Спас (слики)

Пишување by Интелект Саб Aвг 30, 2008 4:01 pm

СВ. Спас (слики) 20080121
СВ. Спас (слики) 20080122
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

СВ. Спас (слики) Empty Re: СВ. Спас (слики)

Пишување by Љупчо Сре Ное 12, 2008 4:37 pm

ех кога ме крштеваа тука баш се сеќавам
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

СВ. Спас (слики) Empty Re: СВ. Спас (слики)

Пишување by smiley Сре Ное 19, 2008 4:19 am

Љупчо напиша:ех кога ме крштеваа тука баш се сеќавам
И мене ме крштеваа тука, ама јас не се сеќавам Razz Very Happy:D:D
smiley
smiley

Male Број на мислења : 11
Age : 35
Местолокација : D City
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

СВ. Спас (слики) Empty Re: СВ. Спас (слики)

Пишување by Big Mac Вто Јун 30, 2009 3:16 pm

хехе ни јас не би можел никако да се сетам. иначе црквава иако е стара уште работи одлично
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СВ. Спас (слики) Empty Re: СВ. Спас (слики)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот