Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Нудам !! Untitled4

Нудам !!

+2
Миле Вилевски
Интелект
6 posters

Go down

Нудам !! Empty Нудам !!

Пишување by Интелект Сре Ное 12, 2008 4:21 pm

2.slobodni poveke rabotni mesta:
: -elektronicar
: -informaticar
: -elektroinstalater
: -komercijalist
: -prodavac
tel,075454097 2796620/27
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by Миле Вилевски Чет Ное 13, 2008 11:51 pm

[quote="Интелект"]2.slobodni poveke rabotni mesta:

Многу корисна идеја. Верувам темава ќе биде една од најпосетените, а се разбира би бил најсреќен кога воопшто би ја немало. Најдобро би било сите да се вработени.
Секоја чест Интелект, со право го заслужил надимакот.

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 65
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by Saso65 Пет Ное 14, 2008 3:21 am

da, temata e za sekoja pofalba
Saso65
Saso65
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 13
Име и презиме : Име и презиме
Поени : -4
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by Интелект Пет Ное 14, 2008 2:41 pm

Благодарам за пофалбите Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by Љупчо Пет Ное 14, 2008 3:39 pm

добра идеја браво,со ова ке постане форумот мн мн посетуван bounce
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by oliver Вто Дек 09, 2008 10:09 pm

bravo bravo

oliver

Male Број на мислења : 2
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-07

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by marko Нед Мај 24, 2009 8:15 pm

ќ

marko

Male Број на мислења : 9
Поени : 10
Reputation : 0
Registration date : 2009-05-24

Вратете се на почетокот Go down

Нудам !! Empty Re: Нудам !!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот