Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Слики Untitled4

Слики

2 posters

Go down

Слики Empty Слики

Пишување by Интелект Саб Aвг 30, 2008 3:52 pm

Слики Pictur10
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Интелект Саб Aвг 30, 2008 4:12 pm

Слики Pictur11
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Big Mac Вто Јун 30, 2009 3:12 pm

Паркчево почна да работи одлично но потоа почна да работи цел ден (не го заклучуваат) и кршењето на обрачите и лулашките. Ама сеуште не е баш "за фрлање"
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Интелект Сре Jул 01, 2009 8:04 pm

Bibo напиша:Паркчево почна да работи одлично но потоа почна да работи цел ден (не го заклучуваат) и кршењето на обрачите и лулашките. Ама сеуште не е баш "за фрлање"
Убаво викаш за тоа дека од почеток во 9 кога му ставаа клуч беше супер се, ама после... деца како деца Smile
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:28 pm

Пред некој ден баш нов обрач ставија -ќе видиме колку ке издржи Very Happy (ако нема слем данк контест ке издржи Хехе)
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот