Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Слики!!!!!! Untitled4

Слики!!!!!!

4 posters

Go down

Слики!!!!!! Empty Слики!!!!!!

Пишување by Љупчо Саб Aвг 30, 2008 12:11 am

sunny sunny Ова се слики од едно од игралиштата во драчево

Слики!!!!!! Picture0041

Слики!!!!!! Picture0042
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики!!!!!! Empty Re: Слики!!!!!!

Пишување by oliver Нед Дек 07, 2008 6:42 pm

Добри се сликиве браво али имаат малку лош квалитет

oliver

Male Број на мислења : 2
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-07

Вратете се на почетокот Go down

Слики!!!!!! Empty Re: Слики!!!!!!

Пишување by Интелект Сре Jул 01, 2009 7:51 pm

oliver напиша:Добри се сликиве браво али имаат малку лош квалитет
Аха Sad.
Имаш подобри?? Што не ги ставиш Smile.
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики!!!!!! Empty Re: Слики!!!!!!

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:22 pm

Одлично е што се зачува игралиштево (не го руинираа како она што беше позади Кузман) секоја вечер има луѓе што играат фудбал.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Слики!!!!!! Empty Re: Слики!!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот