Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
..................... Untitled4

.....................

3 posters

Go down

..................... Empty .....................

Пишување by Интелект Саб Окт 25, 2008 4:00 pm

Нов поедноставен (пократок) линк кон оваа страна
http://dracevo.tk/
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Big Mac Пет Дек 05, 2008 7:41 pm

кажи само како може така пократок линк да се направи дека и јас имам форум па долго ми е да пишувам forumotions наместо само tk
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Интелект Саб Дек 06, 2008 12:56 pm

епа бибо ќе идешна www.dot.tk ќе направиш ацц и послем кој сакаш линк си го смалуваш на ___.тк
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Big Mac Сре Дек 10, 2008 9:55 pm

е фала ти!
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Интелект Чет Дек 11, 2008 5:13 pm

Затоа е форумот Smile
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Dracevcance Нед Фед 15, 2009 5:29 pm

Сменете бе тема !! Smile
да ве потсетам
Знам дека не сте тука форумов омртве
Ајде пак ке заживее на пролет Smile
Dracevcance
Dracevcance

Број на мислења : 11
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-02

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 8:53 pm

Dracevcance напиша:Сменете бе тема !! Smile
да ве потсетам
Знам дека не сте тука форумов омртве
Ајде пак ке заживее на пролет Smile

Точно е дека малку закржлаве форумов, има десетмина-петнаесет членови кои се доста активни ама предложувам да се отвараат нови, интересни теми кои ќе ги заинтересираат луѓето да се приклучат на форумот и да даваат свои мислења, со тоа ќе се зголеми бројот на мислења и бројот на членови.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

..................... Empty Re: .....................

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот