Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Рајко Жинзифов - н.Драчево Untitled4

Рајко Жинзифов - н.Драчево

+4
Љупчо
viski
hacker
KikoMaster
8 posters

Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by KikoMaster Пон Сеп 15, 2008 4:05 pm

Училиштето Рајко Жинзифов се наоѓа во населбата Драчево. Тоа училиште сеуште нема сопствен (официјален) веб сајт . Се надевам дека во иднина ќе направат наставниците по информатика .
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 30
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by hacker Пон Окт 06, 2008 5:28 pm

Нај јакото школо ..... cheers

hacker
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 19
Age : 28
Местолокација : Драчево Скопје
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

https://dracevo.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by viski Пон Окт 06, 2008 8:02 pm

eeeee jas ucev tamu ama togas bese bratstvo sto znaci mnoooogu odamna

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by hacker Сре Окт 08, 2008 1:50 pm

Виски !!
Уреди си го профилот од копчето профил во менито . Стај аге (години ) ме интересира . elephant study

hacker
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 19
Age : 28
Местолокација : Драчево Скопје
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

https://dracevo.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty /

Пишување by KikoMaster Пет Окт 17, 2008 8:33 pm

Кузман Шапкаревв Smile Smile Smile Smile Smile Хахахах Makedonec
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 30
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by Љупчо Саб Окт 25, 2008 7:24 pm

Добри се Рајко bounce bounce
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by Миле Вилевски Чет Ное 20, 2008 11:10 am

Љупчо напиша:Добри се Рајко bounce bounce

Прво одделение почнав во Братство и тоа во 1967. Имам неколку фотографии од тоа одделение. Се надевам моите соученици нема да ми се налутат ако ја скенирам фотографијата и ви ја пратам на форумов. Веројатно некој од Вас и ќе си го препознае својот родител.

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 65
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by Интелект Чет Ное 20, 2008 5:38 pm

Интересно. Smile Very Happy
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by Kromidarka Вто Дек 23, 2008 10:51 pm

Внатрешниот дел да... ми се свуѓа...

ама од надвор е ко лименка...

а за внатре посебно историја... на тони сега е најубава училница Wink

јас сега учам во орце и мн е покатастрофално за едно елитно школо за разлика од едно основно училиште и тоа од драчево
Kromidarka
Kromidarka

Female Број на мислења : 8
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-23

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by marko Нед Мај 24, 2009 8:10 pm

top skolo

marko

Male Број на мислења : 9
Поени : 10
Reputation : 0
Registration date : 2009-05-24

Вратете се на почетокот Go down

Рајко Жинзифов - н.Драчево Empty Re: Рајко Жинзифов - н.Драчево

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот