Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Добродојдовте Драчевчани :D Untitled4

Добродојдовте Драчевчани :D

+17
Big Mac
stef4e
toni
permak
Bobby
ubavicata na zverot
Martin
Миле Вилевски
ZAJCEVmk96
DZINceto
hacker
viski
KikoMaster
Dracevcance
Љупчо
Milan_63
Интелект
21 posters

Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Пет Aвг 29, 2008 11:43 pm

Добродојдовте на форумот за Драчево без разлика дали сте од Драчево или не
cheers cheers cheers cheers cheers
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Milan_63 Нед Aвг 31, 2008 11:25 pm

Dobro ve najdov !! Jas sum od dracevo - me interesira dali i tie sto ja kreirale stranava se od Dracevo ???
Milan_63
Milan_63

Male Број на мислења : 3
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Љупчо Пон Сеп 01, 2008 12:05 am

da da druze pocesni dracevcani sme cheers cheers cheers
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Dracevcance Вто Сеп 02, 2008 12:17 am

добар е форумов само треба да го дознаат Драчевчани cheers cheers cheers cheers
Surprised Smile Laughing
позз до н.Драчево
Dracevcance
Dracevcance

Број на мислења : 11
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-02

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Супер

Пишување by KikoMaster Пон Сеп 15, 2008 4:16 pm

Супер е сајтов Smile Smile Smile Smile Smile Makedonec
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 30
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by KikoMaster Чет Сеп 25, 2008 10:41 pm

Форумот , де Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 30
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by viski Саб Окт 04, 2008 3:34 pm

eve me i mene se e ok ama nesto slabo ide a moze forumcevo da bide top samo treba rabota i nesto slabo dracevci se druzat.nemat li kompjuteri ne cule li za internet so li e rabotava?

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by hacker Саб Окт 04, 2008 3:50 pm

nesekirajtese ke bide !!! Wink

hacker
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 19
Age : 28
Местолокација : Драчево Скопје
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

https://dracevo.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by viski Нед Окт 05, 2008 12:05 pm

pa treba megu nas ....hmhm postarite da se forsira forumov a klincine moi dremat na hi5

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by hacker Чет Окт 16, 2008 12:47 pm

и постари и помлади и помали.

hacker
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 19
Age : 28
Местолокација : Драчево Скопје
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

https://dracevo.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by DZINceto Пет Окт 24, 2008 2:19 pm

Драчево на интернет е помало од колку драчево надвор а експресно се шири сите купиај компјутери и ставија интернет дури и јас Rolling Eyes
супер е што за захвијај идфејата порелион от е на К драчево Razz Razz Razz
DZINceto
DZINceto

Број на мислења : 2
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty ЗАЈЦЕВ

Пишување by ZAJCEVmk96 Сре Окт 29, 2008 4:55 pm

Драчево и ништо друго...

ZAJCEVmk96

Број на мислења : 1
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-28

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Миле Вилевски Пет Ное 07, 2008 5:00 pm

Срдечен Поздрав до сите Драчевчани

Пријатно ме изненади форумов. Верувам во кратка иднина многумина ќе се приклучат. Без разлика што од Драчево се иселив со семејството пред речиси 17 години јас сеуште во срцето го носам Драчево. Најубавите години од детството и младоста ги проживеав во Драчево. Се надевам преку форумов ќе ми се овозможи да ја гаснам носталгичноста преку повремена комуникација со сите Вас.

Поздрав од Сиднеј

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 65
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Martin Нед Ное 09, 2008 8:41 pm

Добро ве најдов драчевчани

Martin

Број на мислења : 3
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by ubavicata na zverot Саб Ное 15, 2008 5:47 pm

redno bese i dracevo da ima svoja strana na internet pozz do toj sto mu teknalo

ubavicata na zverot

Број на мислења : 1
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Bobby Сре Ное 19, 2008 3:42 pm

bravo za forumov super e, bravo za adimnite i ne se sekirajte ke se doznae forumov nadaleku Very Happy pozz na site
Bobby
Bobby

Male Број на мислења : 16
Age : 35
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by permak Сре Ное 19, 2008 9:30 pm

Veke se dozna na daleku.Jas sum od D0acevo od prvite doselnici vo naselbata uste 1963 godina.
Za zal poradi podobar ekonomski prosperitet i uslovi za biznis sega ziveam vo Sofija.
Sekogas vo mene ima zelba da go vidam Dracevo i koristam sekoja moznost da prosetam po pazarceto, da sednam na burek i vo slatkarnica , da pivnam ladno skopsko.
Dracevci bravo i cestito na sajtov.pomagajte site toj da zazivee sto podobro Makedonec

permak

Male Број на мислења : 5
Age : 62
Местолокација : Sofija
Име и презиме : Pericaavramov
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Bobby Чет Ное 20, 2008 1:16 am

eeeeee cim do sofija se slusnalo na dobar pat sme Very Happy
Bobby
Bobby

Male Број на мислења : 16
Age : 35
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Миле Вилевски Чет Ное 20, 2008 10:25 am

Veke se dozna na daleku.Jas sum od D0acevo od prvite doselnici vo naselbata uste 1963 godina.[quote="permak"]

Добредојде Перица. Како што гледам економскиот фактор не наведе да се иселиме од Драчево. Биди поздравен и ти посакувам пријатно дружење преку форумов.

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 65
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by permak Чет Ное 20, 2008 6:13 pm

Kade i da sme po svetoto vo dusite si ostanuvame DRACEVCANI.Jas sum generacija 1962 godina,
kako dete ziveev na TAKI DASKALOT a 1996 godina si kupiv baraka i se preseliv so semejstvoto na DRENOVSKA KLISURA,2002 go napustiv i Dracevo i Makedonija Sad

permak

Male Број на мислења : 5
Age : 62
Местолокација : Sofija
Име и презиме : Pericaavramov
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Миле Вилевски Саб Ное 22, 2008 6:30 am

Се знаеме Перица. Колку што се сеќавам на твојата улица живеат моите блиски пријатели и другари, па да спомнам неколкумина од нив: Марјан, Васко, Шики, Стево, Кискин, Крсте, Горан ... и да ми простат останатите што не ги именував.

Твојот татко, Душко Аврамов е познат писател и како дете ги имав читано неговите збирки на песни.

Поздрав
Mile

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 65
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by toni Пон Ное 24, 2008 8:03 pm

Здраво и добро ве најдов ! ! !

Супер е идејава односно форумов за Драчево. Ке се обидам да бидам што поактивен тука ! ! !

toni

Male Број на мислења : 8
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-24

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Пон Ное 24, 2008 8:05 pm

Здраво Тони добредојде во нетДрачево Very Happy
Поздрав!
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Љупчо Пон Ное 24, 2008 8:12 pm

поздрав и од мене тони се читаме во форумов!
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by stef4e Пон Ное 24, 2008 8:15 pm

Прекрасен форум!
Честитки за сите што ја уживаат ваквата дружба Very Happy:D:D:D:D:D:SmileSmileSmile:S:S:S:(

stef4e

Male Број на мислења : 7
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-24

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Љупчо Пон Ное 24, 2008 8:21 pm

Добредојде стефче позз од мене,уживај во форумотVery Happy
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by stef4e Пон Ное 24, 2008 10:15 pm

И ќе да знаеш Smile
Фала за гостопримливоста !
Поз.

stef4e

Male Број на мислења : 7
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-24

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by viski Пон Дек 01, 2008 2:30 pm

aloooooooo dracevcani forumdzii kade ste.sto se zamolknavte zivnete malku

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Big Mac Пет Дек 05, 2008 7:39 pm

Ќе живне ќе живне ќе се секираш после 2000 теми кога ќе има хехе cheers
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Саб Дек 06, 2008 12:57 pm

Very Happy Very Happy Smile
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by niki Пон Дек 08, 2008 1:26 am

Bas me raduva sto i ,,DRACEVCANI,, ke se druzat na internet.
POZDRAV i sekoja cest za kreatorite

niki

Female Број на мислења : 5
Местолокација : n.Dracevo
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by ramstore Пон Дек 08, 2008 5:08 pm

hello >) Smile ! Hi to all ! Zdravo ! :MKD: mk Makedonec

ramstore

Male Број на мислења : 1
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-08

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Dracevcance Вто Дек 09, 2008 10:39 pm

Поздрав до сите нови членови! Оди накај подобро цел форум- од деновите кога се пуштав до сеа има голема разлика кон најдобар форум ! ЈУХИ НАШЕ ДРАЧЕВО ПОЗЗ
Dracevcance
Dracevcance

Број на мислења : 11
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-02

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Пет Јан 02, 2009 7:55 pm

Голем поздрав до сите нови членови!
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by ONION Сре Апр 29, 2009 12:44 pm

Еве ме и ја!Поздрав до сите од форумов.Конечно нешто паметно да се направи.Браво! lol!
ONION
ONION

Male Број на мислења : 6
Поени : 8
Reputation : 0
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Пет Мај 15, 2009 10:05 pm

Добредоједе ониеон Smile
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Саб Jул 04, 2009 1:59 am

Здраво драчевчани што ве немаSmile
Како ви се свиѓа новиот изглед на форумов ??SmileSmileSmile ??
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by KikoMaster Пет Jул 10, 2009 4:44 pm

Sum zaborail pass Very Happy pa sea duri se uklu4uvam . . Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 30
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 8:47 pm

Интелект напиша:Здраво драчевчани што ве немаSmile
Како ви се свиѓа новиот изглед на форумов ??SmileSmileSmile ??

Изгледот е стварно супер ама само незнам дали и кај другите кога ке се уклучите на dracevo.tk не оди на почетната страна на форумот туку на првата тема-Добродојдовте ????
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 10:05 pm

Односно моја грешка не се уклучува темата туку порталот на форумот.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Интелект Пон Jул 20, 2009 10:58 pm

Toa e порталот кој моментално нема никаква функција затоа ке го избришеме.
Поздрав.
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Robert Пон Дек 21, 2009 1:11 am

Многу слабо иде форувмов ич ве нема да пишувате 1 гонина празно дај сменете нешто пишете нешто ново :.Smile Д)Е)

Robert

Male Број на мислења : 1
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2009-12-21

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте Драчевчани :D Empty Re: Добродојдовте Драчевчани :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот