Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Официјален Web портал на Школото Untitled4

Официјален Web портал на Школото

3 posters

Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Официјален Web портал на Школото

Пишување by Интелект Сре Aвг 27, 2008 4:16 pmПоследната промена е направена од Интелект на Сре Мар 25, 2009 1:09 am. Мислењето е променето 1 пати
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Љупчо Саб Ное 22, 2008 1:13 am

страната е назад онлајн гледајте !
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 30
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:29 pm

Страната е супер ама не ми е јасно зошто последниве 2 месеца неможе да се уклучи. ( се случувало многу пати да не се уклучува сајтот )
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот