Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
заглавие или перница Untitled4

заглавие или перница

Go down

заглавие или перница Empty заглавие или перница

Пишување by ONION Чет Ное 26, 2009 12:06 pm

Еве само да видите што ми прати една пријателка од Загреб.А нас овде ниту не бивало ниту ќе не биде .Затоа што нема интерес и нема кој другарчија .Така е тоа.На маса сме само први,а големите дела се прават со ситни работи како овие.Ми праќа линк за Драчево за да го видам.Дечково од Крагуевац сликал и пратил на страницава а овде се само слепци.Ела да излезеше некој да направи нешто вакво.http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=860772 Ај сега продолжете со зимски сон
ONION
ONION

Male Број на мислења : 6
Поени : 8
Reputation : 0
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

заглавие или перница Empty Re: заглавие или перница

Пишување by ONION Пет Дек 04, 2009 8:04 pm

za pomalku upatenite obelezete go ova,desen klik ,search google ,i ve nosi pravo tamu
ONION
ONION

Male Број на мислења : 6
Поени : 8
Reputation : 0
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот