Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Браво за изградбата на паркот Untitled4

Браво за изградбата на паркот

2 posters

Go down

Браво за изградбата на паркот Empty Браво за изградбата на паркот

Пишување by Big Mac Вто Јун 30, 2009 3:09 pm

За ова место најмногу коментирав колку е добра работа.Таму е автобуска станица а и има околни куќи.Порано беше само една празнина.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за изградбата на паркот Empty Re: Браво за изградбата на паркот

Пишување by Интелект Сре Jул 01, 2009 8:01 pm

Треба и за овој парк слика некоја да ставиме. Smile
Еве да не биде без ич јас ке ставам слика од таа скулптурата што изиграва постоље со книга врз негоSmile уште од давна сликаниSmile.


Последната промена е направена од Интелект на Сре Jул 01, 2009 8:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Браво за изградбата на паркот Empty Re: Браво за изградбата на паркот

Пишување by Интелект Сре Jул 01, 2009 8:02 pm

Браво за изградбата на паркот Dcp0012
Браво за изградбата на паркот Dcp0013
Браво за изградбата на паркот Dcp0014

Кликнете врз сликите да ги видите во оригинална големина.

А инаку еве што пишува на плочатаSmile :

Општина Кисела Вода
Парк на пензионерите

Благодарност и почит за пензионерите
кој целиот свој работен век го посветија
за развојот и проспетноста на
општина Кисела Вода.


Градоначалник: -----------------------------------------------------2006 год.
Џорџе Арсов
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Браво за изградбата на паркот Empty Re: Браво за изградбата на паркот

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:26 pm

Интелект не е лошо да ставиме слики од целиот парк. Поминувам натаму па не е лошо да фатам апаратот во раце и да сликам-иначе браво за брзите одговори на темите.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Браво за изградбата на паркот Empty Re: Браво за изградбата на паркот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот