Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Видео снимка - низ паркот :) Untitled4

Видео снимка - низ паркот :)

2 posters

Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Интелект Пет Апр 10, 2009 8:37 pm

Парк во Драчево - спомен-парк на жртвите од Драчево од 2001

Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Интелект Саб Апр 11, 2009 4:39 pm

Mислам дека песната е каде-каде поубава од снимката Smile
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:24 pm

Во ред-не е до толку слаб квалитетот на снимката.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот