Форум-сајт ДРАЧЕВО


Join the forum, it's quick and easy

Форум-сајт ДРАЧЕВО
Форум-сајт ДРАЧЕВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
реклами
Kade deneska iskacaat mladite ??? Untitled4

Kade deneska iskacaat mladite ???

+6
niki
Bobby
smiley
viski
Aleksandar
Milan_63
10 posters

Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Milan_63 Нед Aвг 31, 2008 11:28 pm

Kade deneska mladite mozat da iskocat , osven vo skoc kade sto peacine se SVE drugo osven peaci Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
???????
Milan_63
Milan_63

Male Број на мислења : 3
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Aleksandar Пон Сеп 01, 2008 3:47 pm

PA DOBRO , NE E SAMO SKOC!IMA KADE DA SE ISKOCI: TREZOR,DUST,PARKCE,SSK,TRI KRUSI CELO LETO E POLNO ... lol!
TAKA DA MLADINATA SO SAKA DA ISKACA SE SNAOGJA Very Happy

Aleksandar

Број на мислења : 1
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by viski Саб Окт 04, 2008 3:02 pm

ne iskacajte sedete doma i ucete

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by smiley Сре Ное 19, 2008 3:49 am

viski напиша:ne iskacajte sedete doma i ucete
па добро сега да не претеруваме, мора и да се искочи некаде, ама мислам дека Драчево е оскудно со кафичи итн.
smiley
smiley

Male Број на мислења : 11
Age : 35
Местолокација : D City
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Bobby Пет Ное 21, 2008 6:12 pm

Па немора само кафичи има и кафани Very Happy еве на пример има едно кафанче на самото пазарче од страната на зградите се вика Кај Линако многу убаво местенце убава храна, атмосфера, пиење Very Happy многу убаво а и плус е многу ефтино што се вика чабе, ако не сте биле идете нема да зажалите позз
Bobby
Bobby

Male Број на мислења : 16
Age : 35
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by niki Пон Дек 08, 2008 2:08 am

Pa isto taka dobar kafic vo Dracevo e VENI

niki

Female Број на мислења : 5
Местолокација : n.Dracevo
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by viski Саб Дек 20, 2008 7:32 pm

a trezor?

viski
Почесен член
Почесен член

Female Број на мислења : 46
Age : 55
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 7
Reputation : 0
Registration date : 2008-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Kromidarka Вто Дек 23, 2008 10:29 pm

хмм... скоооч?

не би рекла... у скоч нема никој... освен кога се прават журки и кога е се поефтино... Cool хахах

сега почнаа сите во Пикасо-на последна... ама пошо е мн мало местото премн е загушливо посебно сеа зимски период...

инаку за тие шо сакаат помирни места тука секоаш се Вени и Даст,... а за ненајадените Ла Гондола и Коко ммм... What a Face онака поромантично Wink
Kromidarka
Kromidarka

Female Број на мислења : 8
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-12-23

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by toni Сре Јан 07, 2009 1:19 pm

Најчесто сум во Вени.
Моментално е најсупер место за кафе и некој муабет.

toni

Male Број на мислења : 8
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-24

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Lud_AK Сре Јун 24, 2009 1:17 pm

he he he u dracevo se iskaca samo da setnes eden krug so svoite luge, i povtorno da se vratis doma pred pc za da dovrsis rabota sto si pocnal da rabotis...a za da iskocis kako covek na kafe so nekoja draga osoba, samo zlaten centar....Smile zasto nema da slusas koj kako skripel gumi koj na kogo mu mavnal boks koj sto napravil Smile pozz

Lud_AK

Male Број на мислења : 3
Поени : 3
Reputation : 0
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Big Mac Чет Jул 16, 2009 9:12 pm

Lud_AK напиша:he he he u dracevo se iskaca samo da setnes eden krug so svoite luge, i povtorno da se vratis doma pred pc za da dovrsis rabota sto si pocnal da rabotis...a za da iskocis kako covek na kafe so nekoja draga osoba, samo zlaten centar....Smile zasto nema da slusas koj kako skripel gumi koj na kogo mu mavnal boks koj sto napravil Smile pozz

Тоа е делумно точно ама сепак има некои места каде што можеш да искочиш на кафе или слично.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 27
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Kade deneska iskacaat mladite ??? Empty Re: Kade deneska iskacaat mladite ???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот