Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Спротски сали во Драчево Untitled4

Спротски сали во Драчево

Go down

Спротски сали во Драчево Empty Спротски сали во Драчево

Пишување by Big Mac on Сре Ное 26, 2008 1:43 pm

Имаме една голема сала на последна 41 што претпоставувам сите сте биле во неа.Има кошарка,мал фудбал,ракомет,одбојка...се! Иначе има и сали во трите основни училишта ама само во Климент е здрава ,во Рајко така-така ама во Кузман....ај да не зборам сега ја поправаат па да видиме што ќе бидне Basketball (Моментално немам слики ама од сите сали ќе ставам по една)
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот