Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt Untitled4

Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt

Go down

Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt Empty Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt

Пишување by KikoMaster on Пон Сеп 15, 2008 3:40 pm

Ako Sakate da go posetite oficialniot Web Sajt Za Ucilisteto, ve molam posetete go sledniot link :

http://klimentohridskidv.schools.edu.mk
KikoMaster
KikoMaster

Male Број на мислења : 15
Age : 26
Местолокација : Macedonia - Skopje - Dracevo
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 1
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-15

http://www.amor-ljubov.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt Empty Re: Ucilishteto Kliment Ohridski Ima Svoj Web - Sajt

Пишување by Big Mac on Чет Jул 16, 2009 9:31 pm

ама веб сајтовите за школите последнива 2 месеца не работат. незнам зошто
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот