Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Официјален Web портал на Школото Untitled4

Официјален Web портал на Школото

Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Официјален Web портал на Школото

Пишување by Интелект on Сре Aвг 27, 2008 4:16 pmПоследната промена е направена од Интелект на Сре Мар 25, 2009 1:09 am. Мислењето е променето 1 пати
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Љупчо on Саб Ное 22, 2008 1:13 am

страната е назад онлајн гледајте !
Љупчо
Љупчо
Admin

Male Број на мислења : 57
Age : 25
Местолокација : Драчевo
Име и презиме : Љупчо Ѓорѓиевски
Поени : 10001
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Big Mac on Чет Jул 16, 2009 9:29 pm

Страната е супер ама не ми е јасно зошто последниве 2 месеца неможе да се уклучи. ( се случувало многу пати да не се уклучува сајтот )
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Официјален Web портал на Школото Empty Re: Официјален Web портал на Школото

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот