Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
заглавие или перница Untitled4

заглавие или перница

Go down

заглавие или перница Empty заглавие или перница

Пишување by ONION on Чет Ное 26, 2009 12:06 pm

Еве само да видите што ми прати една пријателка од Загреб.А нас овде ниту не бивало ниту ќе не биде .Затоа што нема интерес и нема кој другарчија .Така е тоа.На маса сме само први,а големите дела се прават со ситни работи како овие.Ми праќа линк за Драчево за да го видам.Дечково од Крагуевац сликал и пратил на страницава а овде се само слепци.Ела да излезеше некој да направи нешто вакво.http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=860772 Ај сега продолжете со зимски сон
ONION
ONION

Male Број на мислења : 6
Поени : 8
Reputation : 0
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

заглавие или перница Empty Re: заглавие или перница

Пишување by ONION on Пет Дек 04, 2009 8:04 pm

za pomalku upatenite obelezete go ova,desen klik ,search google ,i ve nosi pravo tamu
ONION
ONION

Male Број на мислења : 6
Поени : 8
Reputation : 0
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот