Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Пеленица Untitled4

Пеленица

Go down

Пеленица Empty Пеленица

Пишување by Big Mac on Чет Jул 16, 2009 9:21 pm

Ајде бе фотографери- ставајте слики од Пеленица. Чудно што никој не пишал нешто. Немам слики од Пеленица иначе ке ставев. И плус вреди да кажеме некој збор за Пеленица и за црквата.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот