Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Видео снимка - низ паркот :) Untitled4

Видео снимка - низ паркот :)

Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Интелект on Пет Апр 10, 2009 8:37 pm

Парк во Драчево - спомен-парк на жртвите од Драчево од 2001


_________________
Видео снимка - низ паркот :) I349229280_22995_6 Tanks to the post master: Intelekt
Видео снимка - низ паркот :) I351192746_75673_6
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Интелект on Саб Апр 11, 2009 4:39 pm

Mислам дека песната е каде-каде поубава од снимката Smile

_________________
Видео снимка - низ паркот :) I349229280_22995_6 Tanks to the post master: Intelekt
Видео снимка - низ паркот :) I351192746_75673_6
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Big Mac on Чет Jул 16, 2009 9:24 pm

Во ред-не е до толку слаб квалитетот на снимката.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Видео снимка - низ паркот :) Empty Re: Видео снимка - низ паркот :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот