Форум-сајт ДРАЧЕВО
реклами
Слики Untitled4

Слики

Go down

Слики Empty Слики

Пишување by Интелект on Нед Aвг 31, 2008 12:52 am

Слики Pictur15
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Pale on Саб Ное 15, 2008 2:43 pm

Pale
Pale

Female Број на мислења : 3
Age : 31
Местолокација : Македонија-Скопје-Драчево
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Saso65 on Нед Ное 16, 2008 5:08 am

сликиве се убави и двете, го прават Драчево уште поубаво. Штета што втората е заматена малку
Saso65
Saso65
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 13
Име и презиме : Име и презиме
Поени : -4
Reputation : 0
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Миле Вилевски on Вто Ное 18, 2008 12:01 pm

Интелект напиша:Слики Pictur15

Сликата е супер. Веројатно е сликана со добар фотоапарат.

Миле Вилевски
Почесен член
Почесен член

Male Број на мислења : 45
Age : 61
Местолокација : Sydney
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 0
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Big Mac on Вто Јун 30, 2009 3:03 pm

Одлично е што направија толкав голем и убав парк со игралишта наместо една гооолема прашина.
Big Mac
Big Mac

Male Број на мислења : 75
Age : 23
Поени : 73
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Интелект on Сре Jул 01, 2009 7:54 pm

Да да сите паркови еден ги напрааи Smile. Претходно мислам дека беше само оној што е кај бензиската.

_________________
Слики I349229280_22995_6 Tanks to the post master: Intelekt
Слики I351192746_75673_6
Интелект
Интелект
Admin

Male Број на мислења : 75
Местолокација : Драчево Скопје , Македонија
Име и презиме : Име и презиме
Поени : 12
Reputation : 1
Registration date : 2008-08-27

http://www.dracevo.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слики Empty Re: Слики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот